Dažnai užduodami klausimai 🧐

💪🏽 Per kiek laiko gaminame? Mums labai malonu, kai klientai vertina mūsų laiką ir BOOM tortą užsako vos apsisprendę!

💯 Savo klientų NIEKADA nepaliekame be torto! Galite ir užsakyti tos pačios dienos vakarui arba kitos dienos rytui, bet tai darykite kuo greičiau. Kai gausime užsakymą ir matysime, jog nespėjame - informuosime! Jei negaunate skambučio per 10min po užsakymo - gaunate “Boom” tortuką!

⏰ Galiojimas? Klientams siulome suvalgyti per pora savaičių nes guminukai nebus tokie švieži bet praktiškai torto galiojimo laikas yra labai ilgas.

🍫 Ar galima valgyti torto kiautą/pagrindą? Taip! Tortas gaminamas iš šokolado glaisto, galite valgyti viską ką gausite Boom dėžutėje. Tik ne plaktuką!

📍📦Ar siunčiame į visus miestus? Ar pristatome arba galima atsiimti savaitgaliais? Taip pristatome kiekvieną dieną! Atsiimti Vilniuje nemokamai galite kiekvieną dieną nuo 8:00 iki 21:00! Kituose miestuose iš autobusų siuntų galite taip pat atsiimti pagal jų darbo laiką.

🌐 Geriausia žinia, gyvenantiems svetur- tortus jau siunčiame į visas pasaulio šalis!

☀️Laikymo sąlygos : Boom tortuką galite laikyti kambario temperatūroje. Siūlome įdėti į šaldytuvą 30min prieš smūgį!

🍭🍫🍬 Standartiškai pildome viduje populiariausiais guminukais ir populiariausiais šokoladukais! Galimybė pildyti Jūsų pasirinktais saldumynais ar įdėti dovaną, pinigus, buteliuką ar palinkėjimą su atvirukų!

🚨 Labai norėtume gaminti išgalvotas įvairias “Boom” torto formas, bet to pasiūlyti negalime dėl per didelių gaminimo kaštų, kurie klientui būtų neadekvatūs. Siūlome užsisakyti standartines formas, kurios yra svetainėje, o norint tortų su tematika ar įdomia idėja- išpildysime norus su dekoracijomis, spalvomis, valgomomis nuotraukomis.

📐 Visi dydžiai yra parašyti prie kiekvienos torto formos mūsų internetinėje svetainėje.

💶 Kur pinigai būna įdėti i vidų? Pinigus dedame i vokelį. Klientams paprašius galime sumą įdėti skirtingomis kupiūromis. Prašome visus pageidavimus parašyti komentaruose užsakymo pabaigoje - jeigu turėsime galimybę būtinai išpildysime.

📅 Ar galima užsakyti savo norimai datai? Taip! Užsakymo pabaigoje galėsite pasirinkti datą ir laiko intervalą kada norėsite atsiimti ar mes pristatytume!

🖼 Kaip užsakyti tortą su savo nuotrauka? Užsakyti galite per “Pasidaryk pats” - “Ypatingas dizainas” skiltyje. Pasirinkite ”asmeninę nuotrauką” ir įkelkite savo norimą nuotrauką. Jeigu kokybės nepakaks - paskambinsime.

🎂Ar mes turime jau paruostų tortų pirkti iš karto? Taip! Jeigu absoliučiai paskutinę minutę Jums prireikia Boom torto ir mes nespėjame pagaminti Jūsų norimo - galite tortą rasti Vilniuje-Kaune ir Klaipedoje parduotuvėse Majai! Vilniuje galite užsakyti per Wolt P.S. Tortukai bus tik su užrašu “Boom!”

🔨 Ar į kainą įskaičiuotas plaktukas? Kas sudaro Boom torto kainą? Boom tortas savo dežutėje turi tortą, kurį Jūs asmeniškai užsisakėte ir vienas plaktukas! Jei reikia papildomai plaktuko-galite užsakyti svetainėje!

🕯Ar galite smeigti į tortą žvakutes? Taip! Labai daug klientų mums rašo kad nori užsakyti papildomai įprastą gimtadienio tortą, nes norisi tradiciškai užpūsti žvakutes. Į Boom tortą žvakutes smeigti galima!

😇 Ar yra gluten free? Galime jums pasiulyti Boom Tortus be gliuteno! Tortukai šiuo metu gali buti tik baltos spalvos (+ papuošimai pagal pageidavimą) bei viduje gluten-free guminukais! Niam! 😋

🎁🙈 Ka galima paslėpti viduje? Koks gali būti dovanėlės dydis? Kiekvienas tortas turi savo dydį internetinėje svetainėje-aprašyme! Pagal torto aukštį ir skersmesnį galite pasitikrinti ar Jūsų norima dovana tilps. Daugumos tortų aukštis 5cm, aukšciausias turimas 9cm.

💭 Kokias idejas galėtumėte pasiūlyti? 💍Mes turejome klientų, kurie paslėpė žiedą ir pasipiršo. 🎁Klientai, kurie savo dovanas slepia torto viduje. 💝Klientai,kurie užsakė tortus savo vestuvių metinių proga taip pat su dovana viduje. ✝️Klientai, kurie įdėjo kvietimą tapti krikšto tėvais. 👼🏻Savo artimiausiam žmonėms pranešti, kad jie laukiasi. 👯‍♀️Mergvakariam arba baby shower! 💌Tortukas labai originalus variantas naudoti kvietimams!

🏷🤑 Nuolaidos kodai? Jeigu turite nuolaidos kodą - galėsite įvesti prieš patvirtinant užsakyma pabaigoje.

🤏🏼 Kaip galime perduoti turinį įdėti i vidų? Galite atvežti mūsų adresu arba atsiųsti Jums patogiu būdu. Mums reikia gauti pora dienų prieš Jums atsiimant tortą.

🎁💝 Dovaną į torto vidų galite nusipirkti tiesiogiai mūsų svetainėje, kurioje turime daug mūsų partnerių pasirinkimų. Populiariausia dovana- “Gera dovana” dovanų čekiai!

BOOM! 🎂🔨💥😍