Įmonėms

Mes žinome, jog išlaikyti savo darbuotojus laimingus ir motyvuotus yra sudėtingas darbas, todėl mes norime jums pasiūlyti būdą, kuris padėtų tai pasiekti lengviau. 🎉

Prenumeruok!

Individualaus kalendoriaus dėka galime sutaupyti jūsų laiką ir pasirūpinti jūsų darbuotojų progomis, atsiųsdami jiems mielą ir asmenišką staigmeną, kuri leis jiems pasijusti dar labiau ypatingiems ir vertinamiems jūsų įmonėje.
Gimtadieniai, metinės, projektų uždarymai ar kitos svarbios progos tikrai išliks jų atmintyje ilgam! 🤗

Personalizuok!

Tortai gali būti įvairiai personalizuoti, puošti įmonės spalvomis ir logo, galimi asmeniniai užrašai ant torto.

Torto viduje esantys šokoladukai (juodo šokolado ir pieninio) gali būti auksinėje arba sidabrinėje folijoje su Jūsų asmeniniu užrašu, logo arba paveiksliuku.

Boom tortuose galima talpinti viską, kas tik atitinka torto dydį. Standartinė torto versija pripildoma populiariausiais guminukais ir keletu šokoladukų. Visas tortas yra pagamintas iš šokolado, tad yra - valgomas! Taip pat, turime ir išskirtinius VIP užpildus su prabangesnių saldumynu pasirinkimu, dešrelių/riešutų/sūrio užpildą ar specialų užpildą mažyliams.

Be viso to į tortą galime patalpinti jūsų sveikinimų atvirukus, mažas dovanėles, dovanų kuponus, mažus buteliukus, kurie tikrai dar labiau nudžiugins gavėją. Ant plaktuko, su kuriuo reikia daužti tortą, galime išgraviruoti logotipą ar vardą, tad plaktukas liks kaip smagus suvenyras atminimui. ❤️‍🔥

Kurkime saldžius prisiminimus kartu!

Boom! 🎂🔨💥♥️

📲 : +37062406585
💌 : [email protected]