DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Suskleidžiamas turinys

🎂 Kokį torto dydį rinktis?

Visi vaikai labai skirtingi ir labai sunku tikslingai patarti, bet mes siūlome :
🎂Minimukas kaip ir pavadinimas yra labai mažas ir simboliškas tortukas. Nesiūloma užsakyti gimtadieniams. Tinka jei esate pakviesti kaip svečias, įteiksite dovaną torto viduje.
🎂Smulkutis : 4-8 žmonėms.
🎂Didžkis : 8-12 žmonių.
Nuo dvylikos žmonių siūlomi daugiaaukščiai tortai.
🎂Daugiaaukščiai tortai tikrai nustebins žmogų, nes jie atrodo įspūdingai!
🎂Mūsų vienas iš gražiausių tortų “XOXO” gaminamas iš dviejų smulkučių ir papuoštas su “KitKat” šokoladukais aplink ir “M&M’s” viršuje. Taip pat “XOXO” gali buti trigubas-ant dviejų smulkučių, viršuje “Minimukas”.
🎂Ti Amo ir Deimantinę siūlome iki 8 žmonių. Elza/Anna/Barbie/Moana ir Bomb siūlome žmonių grupei iki 12.
🥳Visus šiuos tortus galime paruošti kaip daugiaaukščius.

💪🏽 Per kiek laiko gaminame?

Mums labai malonu, kai klientai vertina mūsų laiką ir BOOM tortą užsako vos apsisprendę!💯 Savo klientų NIEKADA nepaliekame be torto! Galite ir užsakyti tos pačios dienos vakarui arba kitos dienos rytui, bet tai darykite kuo greičiau. Kai gausime užsakymą ir matysime, jog nespėjame - informuosime! Jei negaunate skambučio per 10min po užsakymo - gaunate “Boom” tortuką!

⏰ Galiojimas?

Klientams siulome suvalgyti per pora savaičių nes guminukai nebus tokie švieži bet praktiškai torto galiojimo laikas yra labai ilgas.

📍📦 Ar siunčiame į visus miestus? Ar pristatome arba galima atsiimti savaitgaliais?

Taip pristatome kiekvieną dieną! Atsiimti Vilniuje nemokamai galite kiekvieną dieną nuo 8:00 iki 17:00! Kituose miestuose iš autobusų siuntų galite taip pat atsiimti pagal jų darbo laiką. 

🍫 Ar galima valgyti torto kiautą/pagrindą?

Taip! Tortas gaminamas iš šokolado glaisto, galite valgyti viską ką gausite Boom dėžutėje. Tik ne plaktuką!

☀️ Kokios yra torto laikymo sąlygos?

Boom tortuką galite laikyti kambario temperatūroje. Siūlome įdėti į šaldytuvą 30min prieš smūgį!

🍭🍫🍬 Kas standartiškai sudaro Boom tortą?

Standartiškai pildome viduje populiariausiais guminukais ir populiariausiais šokoladukais! Galimybė pildyti Jūsų pasirinktais saldumynais ar įdėti dovaną, pinigus, buteliuką ar palinkėjimą su atvirukų!

📅 Ar galima užsakyti savo norimai datai?

Taip! Užsakymo pabaigoje galėsite pasirinkti datą ir laiko intervalą kada norėsite atsiimti ar mes pristatytume! 

🕯 Ar galite smeigti į tortą žvakutes?

Taip! Labai daug klientų mums rašo kad nori užsakyti papildomai įprastą gimtadienio tortą, nes norisi tradiciškai užpūsti žvakutes. Į Boom tortą žvakutes smeigti galima! 

💶 Kur pinigai būna įdėti i vidų?

Pinigus dedame i vokelį. Klientams paprašius galime sumą įdėti skirtingomis kupiūromis. Prašome visus pageidavimus parašyti komentaruose užsakymo pabaigoje - jeigu turėsime galimybę būtinai išpildysime. 

🚨 Kokios galimos Boom torto formos?

Labai norėtume gaminti išgalvotas įvairias “Boom” torto formas, bet to pasiūlyti negalime dėl per didelių gaminimo kaštų, kurie klientui būtų neadekvatūs. Siūlome užsisakyti standartines formas, kurios yra svetainėje, o norint tortų su tematika ar įdomia idėja- išpildysime norus su dekoracijomis, spalvomis, valgomomis nuotraukomis.

📐 Kokie Boom torto dydžiai?

Visi dydžiai yra parašyti prie kiekvienos torto formos mūsų internetinėje svetainėje.

🖼 Kaip užsakyti tortą su savo nuotrauka?

Užsakyti galite per “Pasidaryk pats”.Pasirinkite ”asmeninę nuotrauką” ir įkelkite savo norimą nuotrauką. Jeigu kokybės nepakaks - paskambinsime. 

🏷🤑 Kur įvesti turimą nuolaidos kodą?

Nuolaidos kodai? Jeigu turite nuolaidos kodą - galėsite įvesti prieš patvirtinant užsakyma pabaigoje. 

🎂 Ar mes turime jau paruoštų tortų pirkti iš karto?

Taip! Paskambinkite šiuo numeriu:

+370 624 06585

🔨 Ar į kainą įskaičiuotas plaktukas?

Kas sudaro Boom torto kainą? Boom tortas savo dežutėje turi tortą, kurį Jūs asmeniškai užsisakėte ir vienas plaktukas! Jei reikia papildomai plaktuko-galite užsakyti svetainėje! 

😇 Ar yra gluten free?

Galime jums pasiūlyti Boom Tortus be gliuteno! Tortukai šiuo metu gali būti tik baltos spalvos (+ papuošimai pagal pageidavimą) bei viduje gluten-free guminukais! Niam! 😋 

🎁🙈 Ką galima paslėpti viduje?

Koks gali būti dovanėlės dydis? Kiekvienas tortas turi savo dydį internetinėje svetainėje-aprašyme! Pagal torto aukštį ir skersmesnį galite pasitikrinti ar Jūsų norima dovana tilps. Daugumos tortų aukštis 5cm, aukšciausias turimas 9cm. 

💭 Kokias idėjas galėtumėte pasiūlyti?

💍Mes turejome klientų, kurie paslėpė žiedą ir pasipiršo. 🎁Klientai, kurie savo dovanas slepia torto viduje. 💝Klientai,kurie užsakė tortus savo vestuvių metinių proga taip pat su dovana viduje. ✝️Klientai, kurie įdėjo kvietimą tapti krikšto tėvais. 👼🏻Savo artimiausiam žmonėms pranešti, kad jie laukiasi. 👯‍♀️Mergvakariam arba baby shower! 💌Tortukas labai originalus variantas naudoti kvietimams! 

🤏🏼 Kaip galime perduoti turinį įdėti i vidų?

Galite atvežti mūsų adresu arba atsiųsti Jums patogiu būdu. Mums reikia gauti pora dienų prieš Jums atsiimant tortą.